Aktywny rabat %
Mistrz Podnajmu zaprasza na spotkanie regionalne:

Zielona Góra

Do spotkania zostało:
dni
godzin
minut
sekund

Spotkania poświęcone tematyce branży nieruchomości – budowanie biznesu opartego na podnajmie mieszkań, zarządzaniu oraz gotowcach inwestycyjnych.

Jeśli interesujesz się branżą nieruchomości i poważnie myślisz o tym, aby wejść w świat nieruchomości i zacząć zarabiać w tej branży naprawdę fajne pieniądze lub chciałbyś stać się mistrzem podnajmu i ekspertem od gotowców inwestycyjnych, to te spotkanie jest dla Ciebie. !

Podczas tych spotkań zobaczysz jak proste jest inwestowanie w nieruchomości kiedy masz wiedzę, wsparcie i dostęp do informacji oraz kapitału. Nie musisz od razu być orłem, wszystko przychodzi z czasem.
Na takich spotkaniach jak spotkania regionalne MistrzaPodnajmu oraz innych naszych eventach, są ludzie z kapitałem, którzy chętnie sfinansują Twoje inwestycje; otrzymasz wsparcie merytoryczne i techniczne.

Ponadto poznasz ciekawe osoby i nawiążesz nowe wartościowe kontakty. Gwarantujemy Ci że jesteśmy w stanie zapewnić Ci wszystko co potrzebujesz do własnego rozwoju i startu w najpiękniejszej branży jaką jest branża nieruchomości.

Te wszystkie elementy znajdziesz u nas.

Spotkanie poprowadzi Radosław Owczarek – 5 lat doświadczenia w podnajmowaniu mieszkań, zarządzaniu mieszkaniami oraz tworzeniu gotowców inwestycyjnych na rynku Wrocławskim. W swojej opiece ma około 300 pokoi. Na niejednym mieszkaniu zjadł przysłowiowe „zęby”.  To właśnie on opowie Wam jakie możliwości daje ten biznes i dlaczego warto w niego wejść.

W trakcie spotkania odbędzie się losowanie bardzo wartościowych nagród – nie zapomnij zabrać swoich wizytówek!

Prowadzący

Radosław Owczarek

Właściciel Grupy Multibau – spółek, zajmujących się kompleksową obsługą rynku nieruchomości i budownictwem.
Swoją zawodową przygodę z nieruchomościami zaczynał 5 lat temu – kiedy, będąc w trudnej sytuacji finansowej, przypadkiem dowiedział się o szkoleniu na temat obrotu i inwestycji w nieruchomości. Ostatnie swoje pieniądze przeznaczył na to, by wziąć udział w tym szkoleniu.
Na szkoleniu poznał życzliwych ludzi, dzięki którym rozpoczął pierwsze swoje transakcje i inwestycje. Przebył całą drogę, związaną z transakcjami, podnajmami, remontami i inwestycjami.
Dziś sam wyszukuje inwestycje i inwestuje, zarządza remontami i ekipami remontowymi, podnajmuje mieszkania i zarządza mieszkaniami inwestorów oraz kilkuset pokojami.
Prywatnie tata jedenastoletniej Emily, wielbiciel nart i dobrej kuchni.

Agenda

 • 17:30 – 18:00
  Rejestracja uczestników i networking
 • 18:00 – 19:00
  Wykład – Budowanie biznesu opartego o podnajem, zarządzanie mieszkaniami i gotowce inwestycyjne cz. 1
 • 19:00 – 19:30
  Przerwa i networking
 • 19:30 – 20:30
  Wykład – Budowanie biznesu opartego o podnajem, zarządzanie mieszkaniami i gotowce inwestycyjne cz. 2
 • 20:30 – 21:00
  Losowanie i rozdanie nagród / zakończenie części oficjalnej
 • 21:00 – 22:30
  Networking

Rezerwacja

Cena spotkania
95
brutto

Data

17 czerwca 2019

Miejsce

Zielona Góra