fbpx

Radosław Owczarek

Właściciel Grupy Multibau – spółek, zajmujących się kompleksową obsługą rynku nieruchomości , budownictwem, gotowcami inwestycyjnymi, podnajmem oraz zarządzaniem nieruchomościami, buduje franczyzę w 22 misatach w Polsce.
Swoją zawodową przygodę z nieruchomościami zaczynał 5 lat temu – kiedy, będąc w trudnej sytuacji finansowej, przypadkiem dowiedział się o szkoleniu na temat obrotu i inwestycji w nieruchomości. Ostatnie swoje pieniądze przeznaczył na to, by wziąć udział w tym szkoleniu. 
Na szkoleniu poznał życzliwych ludzi, dzięki którym rozpoczął pierwsze swoje transakcje i inwestycje. Przebył całą drogę, związaną z transakcjami, podnajmami, remontami i inwestycjami. 
Dziś już nie sam lecz z zespołem wyszukuje inwestycje i inwestuje, zarządza remontami i ekipami remontowymi, podnajmuje na dużą skalę mieszkania, zarządza mieszkaniami inwestorów , a w jego portfelu jest  kilkaset pokoi na wynajem. Aktualnie przygotowuje swój pierwszy projekt deweloperski, w którym jest 16 mieszkań. 

Pasjonują go ludzie, nawiązywanie kontaktów i tworzenia społeczności, dlatego organizuje konferencje networkingowe i wyjazdy integracyjne na narty, snowboard, spływy i raftingi kajakowe, skutery wodne, flyboard, quady, rowery górskie i wyprawy w góry zimą oraz latem.
Prywatnie wielbiciel nart i dobrej kuchni.