fbpx

Radosław Owczarek

 

Właściciel Grupy Multibau – spółek, zajmujących się kompleksową obsługą rynku nieruchomości,  budownictwem, remontami, gotowcami inwestycyjnymi, podnajmem oraz zarządzaniem nieruchomościami, jak również instalacjami dla domu.

Od 2018 organizuje też szkolenia oraz warsztaty z podnajmu i gotowców inwestycyjnych, remontów, zarządzania mieszkaniami, negocjacji w podnajmie i życiu osobistym. Twórca marki edukacyjno-szkoleniowej MistrzPodnajmu.pl oraz firmy zarządzającej mieszkaniami EkspertWynajmu.pl
Swoją zawodową przygodę z nieruchomościami zaczynał w 2012 roku – kiedy, będąc w trudnej sytuacji finansowej, przypadkiem dowiedział się o szkoleniu na temat obrotu i inwestycji w nieruchomości. Ostatnie swoje pieniądze przeznaczył na to, by wziąć udział w tym szkoleniu.
Na szkoleniu poznał życzliwych ludzi, dzięki którym rozpoczął pierwsze swoje transakcje i inwestycje. Prowadził przez 2 lata swoje biuro nieruchomości. Przebył całą drogę, związaną z procesem inwestycyjnym, kupnem i sprzedażą nieruchomości, podnajmem, remontami oraz wynajmem.

W latach 2012 i 2013 zajmował się flipami a od 2014 roku ściśle związany z podnajem i gotowcami inwestycyjnymi  i zarządzaniem mieszkaniami na pokoje. Obsługuje inwestorów z różnych krajów Europy. 
Dziś ze swoim zespołem pracowników i współpracowników wyszukuje inwestycje i inwestuje, zarządza remontami i ekipami remontowymi, podnajmuje na dużą skalę mieszkania oraz domy, zarządza mieszkaniami inwestorów , a w jego portfelu jest kilkaset pokoi na wynajem.

Aktualnie organizuje pakietowe zakupy mieszkań od dewelopera we Wrocławiu, przebudowuje je na tzw 2-paki, 3- paki oraz 4-o paki kawalerek dla inwestorów, aranżuje i zarządza ich najmem.  Na boku przygotowuje też swój pierwszy projekt deweloperski oraz rozwija firmę zajmującą się instalacjami. W przyszłości planuje otworzyć własną restaurację z 20 mikroapartamentami na wynajem krótkoterminowy w Karkonoszach.

Prywatnie wielbiciel dobrej kuchni, podróżowania, nart i morsowania.