fbpx

Rafał Marczak

Polecam polecam polecam!!!
Jeżeli ktoś chce zacząć przygodę z nieruchomościami, proponuję szkolenie u Radka.

Maly człowiek z ogromną wiedza!!!

Dzięki zdobytej wiedzy na szkoleniu
otworzyłem firme od podstaw opierając się na doświadczeniach Radka
Pozdrawiam”

Ola Bardowska

„Jeśli jesteś młodą osobą, która nie ma zbyt dużego doświadczenia, a chciałaby je zdobyć i uzyskać PRAKTYCZNĄ WIEDZĘ, to z całego serca mogę polecić ci szkolenie u Radka. Dzięki niemu dowiedziałam się jak od podstaw mogę stworzyć biznes oparty na podnajmie. Radek jest cudownym człowiekiem, który kocha swoją pracę i tą pasję przekazuje całym sobą! Szkolenie daje ci możliwość pozyskania cennych kontaktów. Szczerze mogę stwierdzić, że to jest najlepsze szkolenie, na którym byłam! Serdecznie polecam każdemu, kto chce zdobyć od postaw swoją wiedzę, a także ją uzupełnić!! Pozdrawiam każdego uczestnika szkolenia oraz samego Mistrza Podnajmu

Sebastian Głaz

„Jeśli chcesz wejść w temat najmu,podnajmu,zarządzania nieruchomościami to Radek jest idealną osoba,która Cię wprowadzi w ten świat. Duża wiedza poparta praktyką i lekkość jej przekazania od razu rzuca się w oczy i uszy. Przygotowanie szkolenia od A do Z, cały zespół Radka bardzo pomocny i profesjonalny.Zdecydowanie polecam i pozdrawiam Radka z jego zespołem jak i cała grupę uczestników kursu!”

Dawid Kubacki

„Jeśli oczekujesz od tego szkolenia faktów, gotowych rozwiązań, lekkiego przekazu od świetnego praktyka jakim jest Radek, to warsztaty dla Ciebie. Uwaga, Radek potrafi zmieścić 25h szkolenia w dwa dni. Swietna Grupa, Świetna atmosfera. Polecam szczególnie osobom, które interesują się podnajmem lub zarządzaniem mieszkaniami.”

Jakub Krzysztofiak

„Bardzo polecam szkolenia Radka. Super atmosfera, dużo merytorycznej wiedzy ale też ciężka praca.”

Maciek Szala

„Byłem na ostatniej edycji szkolenia z podnajmu u Radka. Jestem bardzo zadowolony, praktyczna wiedza, każdy etap przerobiony – jest czas żeby omówić każde zagadnienie, duża ilość materiałów pomocniczych, świetni ludzie no i jak dla mnie najważniejsze – mentoring po szkoleniu. Szczerze polecam”

Michał Szczygieł

„Jeśli interesujesz się nieruchomościami, masz jakieś wątpliwości czy pytania dotyczące tego biznesu, to zdecydowanie warto się wybrać na szkolenie Radka. Dzięki spotkaniom w kameralnych grupach jest czas żeby po prostu zapytać o niektóre rzeczy, które mogą się nasuąć podczas spotkania i otrzymać konkretną odpowiedź.”

Adam Przemyk

„Co mogę powiedzieć o Radku… Wojownik! Szczery, uczciwy. Każdemu polecam współpracę z Radkiem! Profesjonalista w swoim fachu.”

Łukasz Rusinowski

„Mega wartościowe szkolenie, dużo konkretnej i przede wszystkim praktycznej wiedzy. Po szkoleniu otrzymujesz gotowe narzędzia żeby wyjść w miasto i działać, co chcieć więcej.
Radek – mega gość, szkolenie prowadzone przez profesjonaliste, super podejście,znakomita wiedza praktyczna i sposób jej przekazywania.
Dobrze zainwestowane pieniądze. Polecam.

Marcin Walicki

„Super szkolenie, dobrze wyłożona wiedza dużo materiałów, jak ktoś chcę zacząć ten biznes to polecam oceniam 10/10”

Krzysztof Ossowski

“Na szkolenie do Radka poszedłem już jako doświadczony przedsiębiorca z dość dużym biznesem licząc na zdobycie wartościowych detali wiedzy dzieki którym wejdę na kolejny poziom. Radek jako praktyk jest dla mnie wiarygodnym szkoleniowcem. Warto było, polecam.”

Łukasz Krzywicki

„Podnajem w pigułce – super szkolenie, dużo konkretów, wyczerpujące odpowiedzi prowadzącego. Świetna opcja dla kogoś kto chciałby sprawdzić czy “czuje” podnajem i chce podążać w tym kierunku. Polecam Radka”

Daniel Wojciechowski

„Z Radkiem można przede wszystkim otwarcie i szczerze porozmawiać o realiach tego rynku, nie boi się trudnych pytań, jest doświadczonym i bardzo otwartym człowiekiem. Oprócz takich oczywistości jak konkretne i świetne jakościowo szkolenie, człowiek roztacza wokół siebie mnóstwo pozytywnych fluidów. Szczerze polecam. Kawał dobrej roboty Radku, działamy!”

Jakub Grzegrzułka

„O Radku usłyszałem w podcascie. Spodobało mi że jest konkretny i prosto wytłumaczył mechanizm podnajmu. Jako jedyny ze szkoleniowców których sprawdzałem i do których napisałem, polecił mi kilka książek o które prosiłem i nie starał się mi wcisnąć swojej usługi. Odpisywał na bieżąco na pytania, widać że chciał pomóc rozwiać moje wątpliwości co do tego biznesu, tym też zyskał moją sympatię. Bez problemu rozbił mi płatność na dwie raty. W szkoleniu podobało mi się że była niewielka grupa i moje pytania nie zginęły w tłumie. Radek okazał się otwartym i kompetentnym facetem. Podszedł jak człowiek do człowieka, a nie jak sprzedawca do kupującego. Szkolenie uświadomiło mi jak niewiele wiedziałem. Dobrze wydane pieniądze. Dodatkowo Radek oferuje telefoniczną pomoc w stawianiu pierwszych kroków, super że będę miał się do kogo odezwać w razie wątpliwości. Tak więc polecam szkolenie u Radka.”

Gołębiowski Grzegorz

“Warszaty z podnajmu u Radka…
Krotko i na temat:
Z wielu w których bralem udzial na przestrzeni lat te uważam za naprawde zainwestowane
💰 ,a nie wydane..💸💸
Sedecznie polecam i na następne jedziemy wiekszym teamem”

Tomasz Kliczkowski

„Radek stworzył swoją firmę od zera i wie, o co w nim chodzi, więc jeśli chcesz się dowiedzieć o wszystkich wadach i zaletach tego biznesu, to jest to najlepszy adres.”

Kamil Czarnecki

„Jeśli ktoś zastanawia się czy warto skorzystać ze szkolenia u Radka to ja postaram się rozwiać te wątpliwości. Jestem po Warsztatach z Podnajmu i muszę przyznać, że szkolenie KONKRET! Masa niezbędnej wiedzy i co ważne przekazana w prosty i przejrzysty sposób. Żaden z uczestników nie został bez odpowiedzi na nurtujące go pytania (a było tego sporo). Tak naprawdę dostaliśmy wszystko to co niezbędne, aby rozpocząć ten biznes włączając w to zestawy umów oraz nieoceniony mentoring. Dodatkowo Radek zaprosił ekspertów z dziedzin prawa podatkowego i negocjacji w sprzedaży co dodało MEGA dużo wartości do szkolenia ! Jeszcze raz dzięki za świetnie spędzony czas w trakcie tego intensywnego weekendu i mam nadzieję do zobaczenia niebawem.”

Tomasz Samborski

„Szkolenie 1. klasa… Polecam jak najbardziej. Zawarte są w nim informacje, ktorych nie znajdziecie w necie. Ponadto mentoring i dostęp do zamkniętej grupy fb…bezcenne. Cena mocno konkurencyjna w porównaniu do innych szkoleń na rynku(sprawdźcie sami) i na dodatek trwa 2 dni(u innych zazwyczaj 1 dzień).”

Dawid Danielak

„Byłem na szkoleniu podnajem w pigułce. Odbyło się ono w sobotę, jest poniedziałek a ja wciąż czuję energię do działania jaką mi to dało i nie zapowiada się aby malała, a wręcz przeciwnie. Wszystkim serdecznie polecam bo naprawdę warto. Wiedza tam zdobyta otwiera dużo nowych perspektyw. Jestem osobą która boi się wchodzić w coś czego nie zna, przynajmniej tak było do tego weekendu. Teraz jestem wręcz spragniony tej niewiedzy i mam nadzieje że strach mi w tym nie przeszkodzi. Dzięki Radek”

Kamil Subda

Radek to pasjonat podnajmow. Po jego szkoleniu posiadałem niesamowicie dużo wiedzę. Oprócz informacji dostałem gotowe wzory umów które są kluczowe. Na jego warsztatach dostajesz absolutnie cała wiedzę poparta praktyka a nie teorią. do tego mówi wszystko czyli też wszystkie minusy i pułapki jakie mogą Cię spotkać aby prowadzić biznes a nie go stracić. polecam w 100%”

Maksymilian Małek

Radek to prawdziwy specjalista w tej dziedzinie, bardzo polecam”

Ewelina Pratesi

Bardzo konkretne szkolenie, ogrom wiedzy, dużo praktycznych rad. Polecam!!!”

Łukasz Surma

„Byłem na różnych szkoleniach, ale z czystym sumieniem mogę polecić kurs podnajmu u Radka. W mojej ocenie najistotniejszym elementem jest praktyczna wiedza prowadzącego. Radek już od kilku lat wynajmuje i podnajmuję nieruchomosci, w związku z czym zdobył ogromne doświadczenie, którym dzieli się z uczestnikami szkolenia.
Pokazuje jak unikać błędów, które sam popełnił.
Warto skorzystać z jego fachowej wiedzy.”

Arkadiusz Oleśków

„Bardzo dobry program szkolenia, praktyczna wiedza, szeroki zakres paneli tematycznych, dużo przykładów z życia, kompleksowe przygotowanie do działania, pełny komplet dokumentów i umów, założenie i sposoby prowadzenia i rozliczania działalności i dużo więcej niezbędnej wiedzy. Przydatne zarówno dla początkujących jak i już aktywnie działających.
Co istotne Radek jest nie tylko dwa dni na szkoleniu, zapewnia aktywne wsparcie i pomoc w dalszym działaniu.
Dlatego polecam szkolenie, wartość merytoryczna na wysokim poziomie, wesoła atmosfera, świetna motywacja do działania.”

Magdalena Sobiech

„Z czystym sumieniem polecam warsztaty u Radka. Najbardziej podobało mi się to, że nie był to tylko “suchy wykład”, ale nauka na zasadzie rozmowy. Radek odpowiedział na nurtujące nas pytania oraz podał wiele przykładów z życia. Krótko mówiąc, mnóstwo praktycznej wiedzy za konkurencyjną cenę”

Michał Fersten

„Co tu dużo pisać: zastosowałem i zadziałało w Gdańsku, teraz przygotowuję już 3cie mieszkanie na podnajem.”

Tomasz Kielbnicki

Potwierdzam inne opinie, bardzo rzeczowe przedstawienie wszystkich ważnych kwestii podnajmu bez owijania w bawełnę i sciemniania. Mówi o wszystkim i wyjasnia wszystkie kwestie, po za tym fajne uzupelnienie ekspertami z zakresu prawa, księgowości i negocjacji. Pełne wsparcie po szkoleniu! POLECAM!”

Hubert Komsa

„Ogromna wiedza poparta praktyką, pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Konkretna organizacja szkolenia i super atmosfera. Wielkie dzięki dla Radka i całego zespołu! Pozdrawiam”

Dawid Dopierała

„Radosław Owczarek jest profesjonalistą z ogromnym zapleczem wiedzy, którą przekazuje w zrozumiały i wyczerpujący sposób, nie pozostawiając nikogo samemu sobie. Szkolenia prowadzone są sprawnie i solidnie a wykładowcy rzetelni. Jestem bardzo miłe zaskoczony wspaniałą atmosferą jaką Radek utworzył wokół szkolenia i pomimo długich godzin wszyscy mieli niedosyt przebywania w jego towarzystwie.
Osobiście chciałem podziękować za niezapomniane wrażenia oraz ogrom informacji i wiedzy której udało mi się dzięki temu szkoleniu uzyskać. Pozdrawiam serdecznie Grupę i Mistrza Podnajmu.”

Marta Dobrowolska

„Jestem właśnie świeżo po szkoleniu u Radka Owczarka. Mimo, iż pracuję w branży nieruchomości od kilku lat dowiedziałam się tutaj wielu istotnych rzeczy. Radek jest przede wszystkim praktykiem. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, które pojawiły się w trakcie szkolenia. Gorąco polecam skorzystanie z jego wiedzy i zarówno osobom początkującym jak i tym, którzy już istnieją na rynku, a chcieliby uzupełnić wiedzę.”

Marcel Szwec

„Mistrz podnajmu – Radosław Owczarek = MENTOR NR 1 W POLSCE !!! Rzekł bym że to jest KRÓL PODNAJMU.
Jestem po szkoleniu weekendowym u Radka i słów mi brakuje by opisać jak jestem szczęśliwy, że mogłem wziąć udział w tym szkoleniu.

Długo się zastanawiałem czy jechać na to szkolenie
( przecież mnóstwo szkoleń jest w Polsce ) zaryzykowałem i dziś wiem że to była najlepsza decyzja !!!

Wiedza Radka jest przeogromna, doświadczenia, kompetencja, otwartość, zaangażowanie, me
ntoring, oraz zaproszeni specjaliści to wszystko sprawiło że po szkoleniu czujesz się jak ” Podnajmistrzowy Gladiator ” Dostajesz wiatru pod skrzydła i od razu ruszasz do działania.
Szkolenie trwało weekend, rozpoczynało się już w piątek od zwiedzania mieszkań podnajmowanych przez Radka. Sobotni wykład kończyliśmy po 23 a w niedzielę po 19 tej i było widać że to nie wszystko co Radek mógłby jeszcze nam przekazać. Myślę że Radek jest już prawdziwym MISTRZEM i mógłby nas cały tydzień szkolić i jeszcze by nie wyczerpał całego tematu podnajmu. 

Dlatego dobrze zrobił, że dzieli całą swoją wiedzę na 3 etapy.
1: Dla początkujących, 2: Dla rozwijających się , 3: Dla zaawansowanych.

Jeśli zastanawiasz się czy przyjechać do Radka na szkolenie czy jechać do kogoś innego, to pomyśl ile wiedzy mogą przekazać Ci inni Szkoleniowcy szkoląc tylko podczas jednego dnia, lub weekendu bez pokazania mieszkań.

Ja już ruszam do działań by za jakiś czas wrócić do Radka na kolejny etap szkoleniowy bo wiem że warto !!!

Ps: Myślę że to nie przypadek, że podczas szkolenia zawiązały się nowe znajomości a cała grupa świetnie się zżyła. Radek łączy ludzi i biznesy – Mistrz Networking-u !!!”

Krystian Dębski

“Polecam, bardzo rzetelne i wyczerpujace zakres tematyczny szkolenie. Dużo przekazanej wiedzy, istotnej dokumentacji do samodzielnego dzialania.”

Hubert Antosik

„Polecam wszystkim, obecnym i przyszłym inwestorom szkolenie Radka. Po półrocznym zdobywaniu czysto teoretycznej wiedzy na temat inwestowania w nieruchomości postanowiłem wybrać się na szkolenie, wszedłem z naturalnie lekko sceptycznym nastawieniem po to żeby wyjść z nowym konkretnym celem i planem działania. Samo szkolenie mogę opisać jako sensowne, odważne, bez owijania w bawełnę czy samochwalstwa, konkretne przykłady i rozwiązania, niesamowita wiedza. Jeszcze raz polecam szkolenie wszystkim tym którzy chcą sie pozbyć ograniczeń siedzących w naszych głowach.”

Gracjana Przypadek

„Właśnie odpoczywam po kursie u Radka. Zdobyłam wiele inspirującej i konkretnej wiedzy, która pozwoli na samodzielne działanie. Dostałam świetne, bardzo dokładne umowy oraz podpowiedzi dotyczące form działalności czy opodatkowania. Ale najważniejsze – poznałam fajnych, inspirujących ludzi no i mogłam się przekonać, że Radek daje z siebie wszystko na 200 % i jest niezwykle miłym, uczciwym i dostępnym człowiekiem.

Dorota Tokarska

„Właśnie ukończyłam szkolenie z podnajmu u Radka i szczerze polecam. Bardzo dużo praktycznej wiedzy i oferowane wsparcie mentora, dla mnie jako nowicjusza prawdziwa petarda!”

Tomek Prętki

„Byłem na szkoleniu sobota-niedziela 8-9 czerwca. W poniedziałek z samego rana ruszyłem z poszukiwaniem mieszkań bo na co czekać? Znalazłem idealną nieruchomość a we wtorek o godz 13.00 podpisałem umowę na 6 lat. Więcej nie trzeba nic dodawać.”

Ryszard Opilski

„Na szkoleniu u Radka jest bardzo dużo smaczków których nikt nie podpowiada. Fajnie jest być aktywnym i mówić o swoich przemyśleniach na które Radek o dziwo ma odpowiedź.
Jeżeli myślisz poważnie o tym biznesie to właśnie tu jest pigułka.
Ze wszystkimi szczegółami których nie ma nigdzie indziej.
Co najlepsze dostajesz je na e-mail.
Eksperci, których Radek zaprosił, aż emanowali profesjonalizmem i rzeczywiście nie pozostawili nas bez odpowiedzi.
Sam Radek…
Budowlaniec i praktyk
Myśle, że warto wydać więcej kasy by być na takim szkoleniu, które prowadzi gość, który rozwija się trzy razy szybciej od Ciebie drogi czytelniku OLXa!
Polecam”

Marek Malinowski

„Warsztat z podnajmu – to więcej niż szkolenie.

W skład pakietu wchodzi:
-ekspercka wiedza,
-networking z uczestnikami szkolenia,

-materiały niezbędne do prowadzenia działalności w postaci umów, formatek dokumentów, kalkulatorów, etc,
-mentoring Radka,
-dostęp do zamkniętej grupy absolwentów,
-udział w zjazdach absolwentów.

Reasumując – jeżeli nie jesteś zdecydowany to nie myśl o cenie szkolenia, a raczej o kosztach nie posiadania dostępu do powyższego.”

Jacek Szelest

„1) Radek posiada ogromną wiedzę.
2) Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania podczas szkolenia.
3) Grupa na szkoleniu jest kameralna.
4) Mówi zrozumiałym językiem.
5) Przekazuje wartościowe dokumenty.
-Polecam-„

Marta Łuszczyńska

„Podnajem w pigułce – rzeczowo, życiowo i merytorycznie !

Radek poczekał na spóźnionych i nie trzymał się sztywno czasu, wypuścił nas dopiero jak się skończyły pytania.

Radek jasno tłumaczy, jest praktykiem nie teoretykiem, daje mnóstwo wskazówek, oferuje pomoc na odległość przez słuchawkę, poleca nie tylko siebie ale daje też wartościowe kontakty do specjalistów i nie tylko (na szkoleniu powie Ci o Robercie:D) poleci Cię inwestorom, nawet na narty Cię zabierze.

Napiszę to co sama chciałabym przeczytać tydzień temu kiedy zastanawiałam się czy kupić bilet na szkolenie:

1. Jeśli się zastanawiasz czy warto ?

Warto

2. Dlaczego ?

Dostajesz „gotowca” ! Nie inwestycyjnego ale gotowca w postaci wiedzy i dokumentów. Po szkoleniu zostaje Ci tylko umówić się na mieszkanie, przegadać się z właścicielem wg wskazówek Radka i podpisać umowy, które wyjmiesz z teczki od Radka.

3. Za wysoka cena ?

Szkolenie zwróci Ci się z mieszkań ! Jak pozyskać te mieszkania dowiesz się na szkoleniu. Raz zainwestujesz, a profity będziesz zbierać co miesiąc.

4. Czy po pigule musisz iść na dwudniowe szkolenie ?

Po pigule masz już wszystkie niezbędne informacje żeby zacząć ale poprostu będziesz chciał pojechać. Jeden intensywny dzień to wystarczająco dużo ale czujesz niedosyt i chcesz więcej. A na dużym szkoleniu dowiesz się więcej o negocjacjach, podatkach, rozliczeniach, poznasz inwestorów, zapytasz żywe przykłady o to co Cię nurtuje, nawiążesz bezcenne znajomości.

5. Czy to nie jest kolejna osoba, która ze szkolenia robi sobie biznes ?

Edukacja jest darmowa, nauczyli Cię w szkole jak zarabiać ? Nie.
Szkolenie jest płatne, Radek nauczy Cię jak zarabiać ? Tak.

5. Czy daleko ?

Zależy skąd, ja jechałam 6h, a Wrocław to ładne miasto, no i patrz punkt pierwszy.

Radek rozwiał wszystkie moje wątpliwości, dał kopa motywacyjnego i biznesowego, zrobił fajną atmosferę i tak po ludzku jest fajnym człowiekiem.

Dzięki za sobotę i do zobaczenia”

Magda Jasek

„Szkolenie pierwsza klasa. Podczas szkolenia u Radka można nabyć dużą wiedzę teoretyczną jak i praktyczną z zakresu podnajmu i gotowców. Wszystkie zagadnienia z agendy omówione od początku do końca. Bardzo ciekawym elementem szkolenia był warsztat z negocjacji oraz samodzielne zamierzenie się z podziałem mieszkań na pokoje. Polecam zarówno początkującym -na nabranie wiatru w skrzydła jak i tym którzy “siedzą” w temacie -na usystematyzowanie swojej wiedzy. Radek jest bardzo profesjonalny, życzliwy i w weekend poświęcił nam maksymalną ilość czasu-dosłownie. Motywacja do działania po szkoleniu gwarantowana!

Seweryn Kiełpin

„Szkolenie prowadzone przez Radka pełna profeska. Bardzo dużo merytorycznej wiedzy. Radek to otwarty gość, który bardzo chętnie (i przede wszystkim cierpliwie) odpowiada na wszystkie pytania. Widać, że podnajem jest jego pasją i lubi to robić.
Na szkoleniu, luźna atmosfera, dużo śmiechu, przez co czas mimo, że dłuższy niż przewidziany to szybko mijał

Otrzymaliśmy sporo narzędzi do prowadzenia podnajmu

Mega wartościowe zajęcia z negocjacji i prowadzenia księgowości.
Hotel, jedzenie, ekipa… luks 

Oby więcej takich szkoleń, ahoj !”

Sebastian Olek

„Konkretne, merytoryczne w miłej atmosferze szkolenie. Prowadzone profesjonalnie i bez ściem jak to tylko jest kolorowo. Każdemu który chce zacząć ten biznes polecam Radka.”

Maciej Wilczyk

„Serdecznie polecam szkolenia u Radka! Mega wiedza na temat podnajmu, potrafił odpowiedzieć na każde pytanie uczestników  profesjonalne zorganizowane, hotel super, do tego pyszne obiady. Atmosfera wspaniała, Radek to przemiły facet. Duzy plus za małą grupę uczestników, przez co na kazdym z nas skupial uwagę. I przez co tez się zżyliśmy z uczestnikami.
Mega kopniak w tyłek do działania! Pozdrawiam”

Łukasz Żak

„Profesjonalne i kompleksowe szkolenie z podnajmu.”

Daniel Sikorski

„Gorąco polecam szkolenie z podnajmu u Radka.
Merytorycznie i w milej atmosferze.”

Wojciech Hajduk

„Radek pomógł wystartować i otworzył oczy. Z całego serca polecam szkolenia i pomoc po szkoleniową!”

Monika Rucka-Peryt

Mistrz potrafi pozytywnie zarazić inwestowaniem. Szkolenie bardzo treściwe, z konkretnymi rozwiązaniami do zastosowania.”