fbpx

Intensywny warsztat z Podnajmu nieruchomości

Mistrz Podnajmu zaprasza na :

Szkolenie stacjonarne z podnajmu i gotowców inwestycyjnych

Czyli jak zbudować biznes oparty o podnajem i wielopokojowe mieszkania inwestycyjne i dzięki temu osiągnąć wolność finansową w branży nieruchomości zaczynając totalnie z niczym od zera.

Kwota: 4900 zł

Bilet dla par: 7800 zł

Raty: Możliwość rozłożenia płatności na raty

Prowadzący: Radosław Owczarek

Termin szkolenia: 06.11.2020r. – 08.11.2020r.

(06.11.2020r. – integracja, 07.11.2020r. – 08.11.2020r. – szkolenie)

MITY

Muszę mieć kilkaset tysięcy, aby zacząć inwestować w nieruchomości

Nic bardziej mylnego, ja zacząłem za pożyczone 4000, byłem bankrutem.

Nie znam się na tym, więc mi nie wyjdzie i stracę pieniądze

Kiedyś nie było szkoleń, wsparcia, konferencji, filmów na YT, dzisiaj masz mnie

Nie nadaję się do tego biznesu

Nie musisz być orłem, wystarczy ,że zastosujesz to czego Cię nauczę

Szkolenie poprowadzę osobiście, niektóre panele poprowadzą specjaliści od sprzedaży i negocjacji oraz prawa i księgowości. 

Jeśli chodzi o mnie to w ciągu 3,5 roku zbudowałem portfel pokoi na wynajem generujący rocznie dla jednej z moich spółek ponad 2 mln obrotu rocznie, nie wliczając w to zarobku na sprzedaży gotowców inwestycyjnych, sourcingu, zarabiania na remontach.

Aktualnie posiadam klientów z całej Europy. 

Jeżeli chciałbyś stać się mistrzem podnajmu i ekspertem od gotowców inwestycyjnych to po prostu musisz tam być!

Podczas tych spotkań zobaczysz jak proste jest inwestowanie w nieruchomości kiedy masz wiedzę, wsparcie i dostęp do informacji. Nie musisz od razu być orłem, wszystko przychodzi z czasem.

Na tych szkoleniach pokazuję JAK ZACZĄĆ INWESTOWAĆ W MIESZKANIA BEZ KAPITAŁU LUB Z BARDZO MAŁYM WKŁADEM, i zarabiać na tym regularnie kilkadziesiąt tysięcy zł miesięcznie. Każde kolejne mieszkanie w podnajmie finansuje mi kolejny wyjazd na narty i snowboard.

Jeśli chcesz wiedzieć jak jeździć na narty/snowboard/urlop w najlepszych rejonach świata – dosłownie co miesiąc to zacznij samemu kreować okazje, które ci na to pozwolą.

Idealnym sposobem na to jest Podnajem, który pozwala mi w sezonie zimowym jeździć na narty co weekend i spędzać urlop w tropikach kilka razy w roku.

Ta metoda inwestowanie bije na głowę flipy oraz tradycyjne sposoby inwestowania w nieruchomości, ponieważ pozwala wejść w inwestycję angażując 10 do 15 razy mniejszą kwotę niż tradycyjnie , albo totalnie bez gotówki. 

Ten model biznesowy rozwiązuje problem:

 • braku zdolności kredytowej – bank nie uczestniczy w tej układance
 • braku kapitału – możesz to zrobić bez angażowania swojej gotówki
 • ryzyka straty czasu i pieniędzy – kluczem jest wiedza, moje wsparcie i KNOW-HOW

DLACZEGO OPŁACA SIĘ TYM ZAJĄĆ?

 • ( według mnie ) najszybszy i najprostszy z możliwych sposobów, aby zacząć inwestycje w nieruchomości
 • aby w ogóle wejść w branżę/rynek nieruchomości
 • aby przedostać się z lewej strony kwadrantu przepływu pieniędzy na stronę prawą

Dlaczego podnajem jest najprostrzym  i najtańszym sposobem na wejście w branżę nieruchomości?

 • niski próg wejścia w inwestycję od 0-20k  (przy flipie minimum 200k)
 • możliwość szybkiego zwiększania cashflow
 • przy odpowiedniej wiedzy i wsparciu możesz zbudować bazę 10 mieszkań w rok – dochód 10-50 tysięcy/mc

PODNAJEM VS KUPNO:

 • Ile mieszkań jesteś w stanie kupić w ciągu swojego całego życia posiłkując się kredytem lub posiadając gotówkę?
 • 5??
 • 10??
 • 20?? Życzę Ci tego 😊

 • …. A ile możesz nająć ??
 • 50??
 • 100??
 • Brak ograniczeń 😊

ROZPOCZNIJ BUDOWANIE WŁASNEGO PORTFELA MIESZKAŃ W MODELU OPARTYM O PODNAJEM I GOTOWCE INWESTYCYJNE

Mam już swój sprawdzony schemat działania, który wypracowałem przez 5 lat. Jest to precyzyjny system, który pozwala mi osiągać tak spektakularne wyniki. Dlatego nie warto, abyś wyważał otwarte drzwi.

Wystarczy, że skopiujesz moje działania i zastosujesz je w swoim życiu metodą KOPIUJ-WKLEJ.

WAŻNA INFORMACJA !

Bilety na Warsztaty z Podnajmu bardzo szybko się rozchodząWobec tego zarezerwuj swoje miejsce już teraz.

Szkoleń z podnajmu w Polsce już trochę jest. Moja rada: ostrożnie wybieraj mentorów, najważniejsze aby twój mentor sam był praktykiem z krwi i kości. 

W moim przekonaniu nie można być dobrym i skutecznym szkoleniowcem, jeśli nigdy nie się nie robiło tego o czym się opowiada na szkoleniu. 

Tak się składa, że ja codziennie zajmuję się podnajmem i tworzę gotowce inwestycyjne dla inwestorów z całej Europy, jestem ze swoimi ludźmi na pierwszym froncie na placu boju, dlatego te szkolenie nie jest zwykłym pierwszym lepszym szkoleniem z podnajmu.  

Podczas tego szkolenia przekonasz się, że Gotowce inwestycyjne to biznes lepszy niż flipy !

Te szkolenie to nauka kreowania wartości z niczego oraz trening kreatywnego myślenia. Tworzenie gotowców wymaga kreatywnego myślenia i unikatowego podejścia.  Im większa kreatywność, tym lepszy gotowiec inwestycyjny, a im lepszy gotowiec inwestycyjny tym większy zysk. Te szkolenie nauczy Cię kreować okazje na rynku nieruchomości, te okazje to gotowce inwestycyjne. 

Gotowiec inwestycyjny to przearanżowane, wyremontowane, umeblowane, wyposażone i WYNAJĘTE mieszkanie, dające regularny i stały comiesięczny zysk. 

Im lepiej je przearanżujesz dzięki swojej kreatywności i KNOW-HOW( które otrzymasz na moim warsztacie) , tym więcej będziesz generować gotówki w swoim biznesie. 

Dzięki tej strategii nie inwestujesz swoich pieniędzy a i tak masz darmowy podnajem. 

W trakcie szkolenia będzie też 4-o godzinny panel NEGOCJACJE W PODNAJMIE, który nauczy Cię jak negocjować, rozmawiać z właścicielem, aby go przekonać do tego by wynajął Ci mieszkanie na Twoich warunkach. Ten panel przyda się osobom, które chcą tradycyjnie pozyskiwać mieszkania od prywatnych właścicieli. 

Na tym szkoleniu nauczysz się skutecznie pozyskiwać mieszkania w podnajem, sprytnie i niedrogo je remontować, wyposażać , zasiedlać najemcami oraz profesjonalnie nimi zarządzać, ponieważ jest to też szkolenie z zarządzania mieszkaniami na pokoje.

Pokażę Ci jak kreować własne okazje i być kowalem swojego losu.
Pokażę również jak przestać prosić się, aby właściciel wynajął Ci swoje mieszkanie, kompletnie bez negocjacji, w stu procentach na Twoich warunkach.

A teraz HIT ! Pokażę również jak dzięki kilku fajnym odpowiednio przygotowanym mieszkaniom w podnajmie, można zarabiać na czysto ponad 10000 w mniej niż 6 miesięcy. Mając kilka takich mieszkań możesz całkowicie przestać pracować !!!

Na tych szkoleniach pokazuję, jak od zera zbudować biznes generujący kilka milionów obrotu rocznie, a przy okazji jak gromadzić własny majątek.

Dowiesz się jak i gdzie szukać inwestora, który sfinansuje zakup, remont, umeblowanie i wyposażenie mieszkania, a po remoncie , który Ty poprowadzisz ze swoją ekipą remontową, otrzymasz to mieszkanie w PODNAJEM całkiem automatycznie .

Nauczysz się też profesjonalnie obsługiwać te nieruchomości bez pustostanów, aby stworzyć stabilny biznes.

Otrzymasz też 

 • komplet wzorów pism, 
 • umowę podnajmu z właścicielem,
 • umowę wynajmu pokoju – między Tobą a najemcą,
 • protokoły,
 • pełnomocnictwa,
 • listy zakupowe, listę materiałów budowlanych, listę mebli,
 • kryteria doboru mieszkań w podnajem
 • REWELACYJNE stworzone przez mój zespół NARZĘDZIE – Excel do obliczania opłacalności podnajmu!!!
 • Materiały i pisma pomocnicze

ŁĄCZNIE OTRZYMASZ OKOŁO 60 PLIKÓW W FORMIE EDYTOWALNEJ O WARTOŚCI OKOŁO 10 000 ZŁ , BO WŁAŚNIE TYLE SĄ WARTE TE MATERIAŁY. 

Zobacz relacje uczestników tych szkoleń:

Po szkoleniu otrzymasz mój bezterminowy MENTORING i dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku. Tam nadal będziemy się wspierać, uczyć i wymieniać doświadczeniami oraz sobie pomagać.

Jeśli jesteś nowicjuszem bez doświadczenia, to te szkolenie jest przede wszystkim dla Ciebie.
Jeżeli masz już swoje mieszkania w podnajmie to gwarantuję, że pogłębisz i uporządkujesz swoją wiedzę z zakresu obsługi najmu, negocjacji, sprzedaży, remontowania i zarządzania mieszkaniami.

Po tym szkoleniu będziesz mieć komplementarną wiedzę, aby rozpocząć nabywanie mieszkań w podnajem i budowanie pasywnych przychodów pieniężnych, które doprowadzą Cię do wolności i finansowej.

WAŻNA INFORMACJA !

Bilety na Warsztaty z Podnajmu bardzo szybko się rozchodząWobec tego zarezerwuj swoje miejsce już teraz.

Poniżej pokażę Ci , że Gotowce inwestycyjne to biznes lepszy niż flipy !

Zobacz: 

Zysk na przeciętnym flipie (kupno mieszkania, remont i sprzedaż z zyskiem) zarabiasz 35 tysięcy.

Na klasycznym podnajmie zarabiasz 1000-5000 zł miesięcznie z jednego mieszkania – ale musisz zainwestować swoje środki finansowe, lub pożyczyć i zainwestować czyjeś. 

Jest to fajny sposób, lecz później te pożyczone pieniądze trzeba oddać. 

Na gotowcu inwestycyjnym zarabiasz tyle ile na flipie ( często więcej ) plus automatycznie dostajesz te mieszkanie w podnajem z umową podnajmu na 5 lub  7, a nawet 10 lat. To Ty wybierasz komu sprzedaż mieszkania i Ty ustalasz warunki. Nie musisz się nikogo o nic prosić, Ty rozdajesz karty. Czy już  widzisz różnicę?

Jeśli nie to popatrz niżej:

Zysk na flipie: 35 tysięcy 

Zysk na podnajmie: minimum 1.000 zł x 12 miesięcy x 5 lat = 60 tysięcy 

Na gotowcu inwestycyjnym 35 tysięcy plus 60 tysięcy przez 5 lat

Czyli : Przygotowujesz gotowca, zarabiasz na odsprzedaży 35 tysięcy i nadal masz te mieszkanie w swoim posiadaniu zarabiając na nim nawet 120 000 przez 10 lat. 

Podczas warsztatu uzyskasz informację jak w LEGALNY sposób zbudować swoją zdolność kredytową w ciągu 6 miesięcy od STARTU.

Luźny opis szkolenia

Spotykamy się na powitalnej kawie o 8:30 w nowoczesnej klimatyzowanej sali. Od 9:00 do późnych godzin wieczornych rozkładamy na czynniki pierwsze cały biznes podnajmu i gotowców z najmniejszymi szczegółami.

Wszyscy otrzymują dużą teczkę z wydrukowanymi dokumentami, notatnikiem, długopisami. Każdy dokument jest opisany i ponumerowany. Każda koszulka ma swój numer, aby każdy szybko mógł odnaleźć omawiany dokument. 

Wszystkie dokumenty są czytane, parafrazowane i omawiane, na pytania uczestników odpowiadam od razu na bieżąco. 

Każdy po tym szkoleniu jest w szoku, że tak głęboko wchodzę w najmniejsze niuanse, oraz że szkolenie jest tak bardzo technicznie zaawansowane i bardzo merytoryczne!

Dzień przed przed szkoleniem jedziemy na 4 mieszkania. Są to dwa gotowce i dwa podnajmy. To najlepsza część szkolenia ponieważ realnie można zobaczyć na własne oczy jak to wygląda w praktyce. Wizja lokalna w mieszkaniach pokazuje jak mieszkania wyglądały przed aranżacją i jak wyglądają teraz. Tłumaczę i pokazuję jakie zmiany zrobiliśmy w danym mieszkaniu, jakie meble, sprzęty i wyposażenie tam wstawiliśmy i jakie to ma przełożenie na naszą kieszeń 😊

Po warsztacie, kiedy już każdy wraca do swojego miasta, może do mnie zadzwonić w każdej chwili. Po szkoleniu każdy zostaje zapisany do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku, tam nadal się uczymy, szkolimy i wzajemnie się motywujemy, inspirujemy i sobie pomagamy. Jeśli ktoś czegoś nie wie, to w tej grupie zadaje pytanie i za chwilę już ma odpowiedź. Dokumenty do edycji wysyłam poprzez email w poniedziałek do wieczora.

Uwaga! W grupie na FB jest mój prawnik i księgowy, w związku z tym każdy ma darmowe porady prawne oraz darmowe porady prawne dotyczące kwestii podatkowo-skarbowych !!!

Po powrocie do domu możesz od razu skoncentrować się tylko na szukaniu mieszkań, ponieważ kwestia merytoryczna jest załatwiona, masz wszelkie dokumenty i narzędzia oraz opracowany przeze mnie system działania. Jeśli czegoś zapomnisz lub coś Cię blokuje, od razu dzwonisz do mnie po wskazówki. 

Tak to wygląda po krótce od strony praktycznej. 

WAŻNA INFORMACJA !

Bilety na Warsztaty z Podnajmu bardzo szybko się rozchodząWobec tego zarezerwuj swoje miejsce już teraz.

Harmonogram szkolenia z podnajmu i gotowców wygląda następująco:

W sumie podzieliłem całe szkolenie na kilkanaście modułów, szkolenie jest dwudniowe więc jest niesamowicie intensywnie 😊 Te dwa dni to skondensowana do maximum cała moja wiedza z 5 lat!

1. WSTĘP – OGÓLNIE O PODNAJMIE

Startujemy omawiając czym jest podnajem i czym są gotowce inwestycyjne z definicji. Następnie jest przedstawiony sam potencjał podnajmu, pokazuję jak potężnym narzędziem jest podnajem i czego można dzięki tej metodzie inwestowania dokonać w bardzo krótkim czasie. 

2. FORMA PRAWNA PROWADZENIA FIRMY I APLIKACJE(OPROGRAMOWANIE)

W jaki sposób odpowiednio przygotować się do tego biznesu?

I od czego zacząć? 

Dowiesz się jakiego programu należy używać do zarządzania mieszkaniami oraz poznasz resztę aplikacji niezbędnych do prowadzenia firmy zarządzającej nieruchomościami. 

Mój prawnik i księgowy przedstawi plusy i minusy prowadzenia spółki z ograniczonej odpowiedzialnością i działalności gospodarczej w kontekście podnajmu.  

3. GDZIE SZUKAĆ MIESZKAŃ DO PODNAJMU

Dowiesz się w jakich miejscach najszybciej jest znaleźć wielu właścicieli mieszkań, którzy sami będą chcieli oddać swoje mieszkanie Tobie w podnajem. Po tym module będziesz już wiedzieć jak sprawić, aby to właściciele prosili Cię o pomoc w opiece nad ich nieruchomością, w taki sposób, abyś nie „prosił się o ich zgodę”

4. KALKULOWANIE OPŁACALNOŚCI I KONCEPCJA BIZNESOWA

Będziesz wiedzieć ile zysku musi generować dane mieszkanie, aby Ci się opłacało wykonać remont za swoje środki i wziąć je klasycznie w podnajem.

Zobaczysz konkretnie według jakich kryteriów oceniamy mieszkania i jakie warunki musi spełniać dom czy mieszkanie, aby można było na nim zarabiać? Poznasz listę 90 kryteriów, które są kluczowe w podnajmie. 

>> Kliknij tutaj << i zobacz przykład mieszkania, które generowało 2500 miesięcznie, a teraz daje dochód 7300 zł na czysto miesięcznie ! Dzięki zamianie kuchni na pokój dochód roczny wzrósł o 14 400 !

Aktualnie dochód z tego mieszkania to 87 000 rocznie.

5. ROZMOWA Z WŁAŚCICIELEM ORAZ NEGOCJACJE

Podczas 4-o godzinnego warsztatu z negocjacji nauczysz się jak prawidłowo przedstawić właścicielowi koncepcję podnajmu jego mieszkania. 

W tym module nauczysz się jak rozmawiać z właścicielem, aby on sam poczuł, że podnajem jest dla niego wybawieniem. Dzięki odpowiedniemu przedstawieniu korzyści, usługa podnajmu stanie się SEXY dla właściciela 😊 Mając tą wiedzę sprawisz, że właściciel będzie pożądać podnajmu!

6. PODPISANIE UMOWY PODNAJMU

Dobra umowa podnajmu powinna zabezpieczać Ciebie i właściciela.

Stabilność Twojego biznesu zależy między innymi od tej umowy. Ode mnie otrzymasz sprawdzony wzór umowy podnajmu nieruchomości, umowę zarządzania mieszkaniem oraz kilkadziesiąt innych wzorów pism. 

Za przygotowanie kompletu  tych dokumentów zapłaciłem ponad 9500 zł a i tak musiałem nanosić swoje poprawki, ponieważ „w boju” okazało się, że potrzebne są kolejne zapisy. Zapomnij, że jakiś prawnik napisze umowę , która będzie od razu idealna. To kolejne doświadczenia(już w trakcie najmu) „na polu bitwy” układają tą umowę.

 Z każdym rokiem mój zespół ją rozbudowuje, ponieważ życie pisze swój scenariusz. Jak się ma moja umowa podnajmu do zwykłej umowy z internetu? – nijak! To tak jakby porównać wehikuł czasu do starego Poloneza.

Przypadki, które czasem mamy powodują konieczność nanoszenia nowych paragrafów. 

7. DZIELENIE POKOI, STAWIANIE ŚCIAN, SPRYTNE REMONTOWANIE

Poznasz sprytne i praktyczne rozwiązania, nauczysz się jak znacząco zwiększyć cashflow przebudowując mieszkania w taki sposób, aby uzyskać dodatkowe pokoje. 

Zobacz jak przearanżowałem te mieszkanie >> kliknij tutaj <<

Jeśli chodzi o remonty to otrzymasz listy zakupowe materiałów, wyposażenia oraz listę mebli wraz z cenami i kodami artykułu. Po tym module będziesz potrafić wyremontować, umeblować i wyposażyć mieszkanie opierając się o standard IKEA i tym podobne. Zobaczysz jak HOME STAGING podnosi atrakcyjność mieszkania i w jaki sposób go wykonać. Opanujesz podstawowe umiejętności przy robieniu zdjęć i aranżacji mieszkania. Zobaczysz jak nie powinno się robić zdjęć oraz jak ustawić odpowiedni kadr w celu wykonania fajnego zdjęcia. 

8. REMONTOWE LIFE HACKI 

W tym panelu poznasz triki remontowe stosowane w podnajmie w kontekście remontów, o których firmy remontowe często nie mają pojęcia.

9. KOLEJNE PANELE

W kolejnych panelach dowiesz się co ty musisz ubezpieczyć w swojej działalności a co właściciel mieszkania. 

Będziesz wiedzieć jak formułować ogłoszenia oraz gdzie najlepiej i najskuteczniej ogłaszać pokoje do wynajęcia.

Dowiesz się w jaki sposób dobrze weryfikować najemców i wybierać najlepszych i najpewniejszych płatników. To właśnie oni są fundamentem stabilności Twojej firmy.

Następnie dowiesz się jak prawidłowo rozliczać podnajem i wynajem pokoi pod kątem podatków, dostaniesz gotową receptę, w której dowiesz się jaką firmę założyć, czy spółkę z o.o. czy działalność gospodarczą, dowiesz się co jest lepsze w Twoim przypadku oraz otrzymasz wskazówki jak i kiedy zmienić formę prowadzenia działalności, dowiesz się co jest lepsze i bezpieczniejsze dla Ciebie oraz jaka forma prowadzenia działalności jest po prostu tańsza.

10. ZARZĄDZANIE MIESZKANIEM 

W tym panelu dowiesz się jak sprawić, aby twoim najemcom żyło się dobrze i aby wszystko działało jak należy. Twoim zadaniem jest mieć zawsze PEŁNE OBŁOŻENIE w ciągu roku i w czasie wakacji oraz jak najmniej rotacji. Uczciwi i punktualni oraz rzetelni najemcy są podstawą STABILNOŚCI biznesu. 

Dowiesz się jak pod kątem logistycznym sprytnie przeprowadzić wymianę najemców w gorącym okresie czyli lipiec, sierpień i czasem wrzesień.

Ponadto w tym panelu nauczysz się jak sprawić, aby jak najwięcej najemców przedłużało z Tobą umowy najmu na kolejny semestr i w jaki sposób formalnie to przeprowadzić. 

Ta umiejętność spowoduje, że nie będziesz musiał szukać kolejnych najemców co roku. Nauczysz się jak reagować i rozwiązywać problemy z najemcami dyplomatycznie a jednak dosadnie i radykalnie. 

Oprócz tego nauczysz się w jaki sposób sprawić, aby najemcy sami polecali Twoje pokoje innym studentom

W kolejnych modułach dowiesz się jak i w ogóle po co współpracować z urzędami i spółdzielniami / wspólnotami mieszkaniowymi oraz jak zabezpieczyć Twoją firmę pod kątem RODO.

Całe szkolenie jest tak zaprojektowane, abyś nauczył się jak od zera stworzyć firmę zarabiającą na wynajmie pokoi niczym perpetuum mobile . I na koniec niespodzianka, a mianowicie dowiesz się jak finansować swoje pasje. 

WAŻNA INFORMACJA !

Bilety na Warsztaty z Podnajmu bardzo szybko się rozchodząWobec tego zarezerwuj swoje miejsce już teraz.