fbpx
Jeśli masz kilka mieszkań na wynajem, i nie chcesz się nimi zajmować, możesz oddać je nam w podnajem lub w standardowe zarządzanie. Napisz do nas , oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.

WYPEŁNIJ FORMULARZ:

Przejdź do Kontaktu

Podnajem – chcę oddać mieszkanie w Podnajem – podaj miasto, tel, email, imię i nazwisko, ilość pokoi, metraż, piętro

Zarządzanie  – chcę oddać mieszkanie  w standardowe zarządzanie – podaj miasto, tel, email, imię i nazwisko, ilość pokoi, metraż, piętro

Czytaj więcej na temat zarządzania mieszkaniami i podnajmu na naszej stronie: Link

Inwestowanie w nieruchomości

Obszary inwestowania:

 1. Gotowce inwestycyjne
 2. Gotowe Podnajmy
 3. Flipy
 4. Grunty
 5. Nowe projekty deweloperskie
 6. Grupowe zakupy kamienic 
 7. Hurtowe zakupy mieszkań deweloperskich
 8. Inne nieruchomości inwestycyjne

 

Modele inwestowania:

MODEL 50/50
POŻYCZKA DO SP. Z O.O.
SPÓŁKI CFI
INNE

Zachęcamy do wspólnych działań.

☎️ tel. 665 556 205
📩 mail. Biuro@grupamultibau.pl 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Remonty – Masz firmę remontową i szukasz zleceń ? Napisz do nas 😊Stale rozwijamy nasze kontakty i nasz zasięg działania w całej Polsce, co oznacza że ciągle potrzebujemy więcej ekip. Jeśli zależy ci na stałej długofalowej współpracy przy pracach wykończeniowych i remontach zgłoś się do nas na biuro@grupamultibau.pl lub zadzwoń na 665 556 205.

Agenci i biura nieruchomości i inne firmy, przedsiębiorcy, freelancerzy – prowadzisz własne biuro nieruchomości, jesteś pośrednikiem kredytowym, sprzedajesz ubezpieczenia, jesteś inwestorem, masz ekipę budowlano-remontową, rzeczoznawcą majątkowym, architektem, księgowym, doradcą podatkowym, inspektorem PINB, kierownikiem budowy, dostawcą perełek, prawnikiem, notariuszem, przedstawicielem handlowym, sprzedawcą, złotą rączką, fotografem, robisz gotowce inwestycyjne, zajmujesz się flipami, deweloperką, podnajmem, wynajmem, home stagingiem, robisz strony www, zajmujesz się social mediami, online marketingiem, robisz strony lądowania, zajmujesz się reklamą na fb, organizujesz eventy, jesteś kamerzystą/wykonujesz teasery reklamowe video i chcesz z nami współpracować to: 

 1. Wejdź w zakładkę SPOŁECZNIŚCI, wybierz miasto z którego jesteś , dodaj się do odpowiedniej grupy na fb, napisz czym się zajmujesz i jak możesz pomóc innym grupowiczom oraz czego aktualne szukasz / potrzebujesz.

NASTĘPNIE:

 1. Napisz do mnie na biuro@grupamultibau.pl  i w  wiadomości email podaj miasto z którego jesteś , napisz czym się zajmujesz, czego aktualne szukasz / potrzebujesz, oraz  napisz jak możesz pomóc naszej społeczności.
 2. Na koniec zadzwoń do mnie na numer 665 556 205, poznamy się osobiście 😊 po rozmowie z Tobą dodam Cię do grupy, do której poprosiłeś o dołączenie. Zyskasz moją rekomendację i dostęp do potencjalnych klientów z całej Polski😊

Franczyza – Otwórz własny oddział firmy ,która : zarządza i podnajmuje hurtowo mieszkania, tworzy gotowce inwestycyjne, prowadzi własne inwestycje, remontuje,  wynajmuje pokoje i mikrokawalerki studentom i młodym osobom pracującym, buduje portfel własnych mieszkań i domów, inwestuje w nieruchomości, pomaga współorganizować eventy dla branży nieruchomości i nie tylko 😊Zobacz nasze zakładki: Spotkania integracyjne, Networking i Spotkania regionalne

Chcesz być częścią naszej społeczności i budować ogólnopolską firmę opartą na relacjach i wzajemnej życzliwości ? 

Po więcej informacji zadzwoń 665 556 205 lub napisz